RT0201FRE0745K3L
MFR.Part #
RT0201FRE0745K3L
JLCPCB Part #
C2122084
Description
-55℃~+125℃ 25V 45.3kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS