RE1206FRE072K67L
MFR.Part #
RE1206FRE072K67L
JLCPCB Part #
C4325647
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS