RT1210BRD074K02L
MFR.Part #
RT1210BRD074K02L
JLCPCB Part #
C3943634
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS