RT0201FRE0743RL
MFR.Part #
RT0201FRE0743RL
JLCPCB Part #
C2122227
Description
-55℃~+125℃ 25V 43Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS