RSF200JT-73-270K
MFR.Part #
RSF200JT-73-270K
JLCPCB Part #
C1389132
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS