RT0201FRE07360RL
MFR.Part #
RT0201FRE07360RL
JLCPCB Part #
C3914648
Description
-55℃~+125℃ 360Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS