AA0805FR-075R49L
MFR.Part #
AA0805FR-075R49L
JLCPCB Part #
C2111894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS