RT0201FRE07220RL
MFR.Part #
RT0201FRE07220RL
JLCPCB Part #
C2122328
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS