MFR-50FRE52-1K58
MFR.Part #
MFR-50FRE52-1K58
JLCPCB Part #
C1750777
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS