RT0201FRE07133RL
MFR.Part #
RT0201FRE07133RL
JLCPCB Part #
C4018162
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS