AT1206DRE0725R5L
MFR.Part #
AT1206DRE0725R5L
JLCPCB Part #
C3929941
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS