AR1206FR-07499KL
MFR.Part #
AR1206FR-07499KL
JLCPCB Part #
C855535
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS