RT0201FRE07107RL
MFR.Part #
RT0201FRE07107RL
JLCPCB Part #
C2123147
Description
-55℃~+125℃ 107Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS