MFR-50FTE52-12R1
MFR.Part #
MFR-50FTE52-12R1
JLCPCB Part #
C1381831
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS