RT0402CRE073K9L
MFR.Part #
RT0402CRE073K9L
JLCPCB Part #
C4058566
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS