RT0201DRD0739RL
MFR.Part #
RT0201DRD0739RL
JLCPCB Part #
C852281
Description
-55℃~+125℃ 39Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS