FMP-50FTF52-63K4
MFR.Part #
FMP-50FTF52-63K4
JLCPCB Part #
C1375641
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS