MFP50SBRE52-2K87
MFR.Part #
MFP50SBRE52-2K87
JLCPCB Part #
C1769993
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS