RSF-50JR-52-15R
MFR.Part #
RSF-50JR-52-15R
JLCPCB Part #
C1752543
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS