MFR1WSFRF52-1M78
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-1M78
JLCPCB Part #
C1760395
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS