MFR1WSFBE52-13K
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-13K
JLCPCB Part #
C1377114
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS