RSF-50JR-52-130K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-130K
JLCPCB Part #
C3490159
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS