FMP300FTE73-30K9
MFR.Part #
FMP300FTE73-30K9
JLCPCB Part #
C3496492
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS