AT0402BRD0716R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD0716R2L
JLCPCB Part #
C850830
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS