RSF-50GR-52-1K3
MFR.Part #
RSF-50GR-52-1K3
JLCPCB Part #
C3551748
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS