FMP200FBF52-309K
MFR.Part #
FMP200FBF52-309K
JLCPCB Part #
C1381467
Description
-55℃~+155℃ 2W 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS