RSF-25JR-26-91R
MFR.Part #
RSF-25JR-26-91R
JLCPCB Part #
C1746895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS