AA1218FK-0710R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-0710R7L
JLCPCB Part #
C1702397
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS