RSF-25JR-26-56R
MFR.Part #
RSF-25JR-26-56R
JLCPCB Part #
C1747038
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS