FMP100FBE52-54R9
MFR.Part #
FMP100FBE52-54R9
JLCPCB Part #
C1379272
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS