MFR50SFRF52-4R22
MFR.Part #
MFR50SFRF52-4R22
JLCPCB Part #
C1754206
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS