RSF5WSJB-91-5R6
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-5R6
JLCPCB Part #
C1397691
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS