RC1206FR-07511RP
MFR.Part #
RC1206FR-07511RP
JLCPCB Part #
C20163690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS