AT0805CRD071K3L
MFR.Part #
AT0805CRD071K3L
JLCPCB Part #
C1694046
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS