RSF5WSJB-91-3R6
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-3R6
JLCPCB Part #
C1397704
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS