RC0805FR-1337K4L
MFR.Part #
RC0805FR-1337K4L
JLCPCB Part #
C5719950
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS