RSF5SSJT-73-8K2
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-8K2
JLCPCB Part #
C3380204
Description
-55℃~+155℃ 5W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS