RSF5SSJT-73-6K2
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-6K2
JLCPCB Part #
C1398310
Description
-55℃~+155℃ 5W 6.2kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS