RC0100JR-076M2L
MFR.Part #
RC0100JR-076M2L
JLCPCB Part #
C5858548
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS