RSF5SSJT-73-2K2
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-2K2
JLCPCB Part #
C3466471
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS