SR1218KK-0791KL
MFR.Part #
SR1218KK-0791KL
JLCPCB Part #
C4028309
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS