RSF5SSJR-73-750R
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-750R
JLCPCB Part #
C1770397
Description
-55℃~+155℃ 5W 750Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS