RC1218FK-0731R6L
MFR.Part #
RC1218FK-0731R6L
JLCPCB Part #
C876017
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS