RT0805CRC071K4L
MFR.Part #
RT0805CRC071K4L
JLCPCB Part #
C2139380
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS