RSF5SSJR-73-62K
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-62K
JLCPCB Part #
C1768087
Description
-55℃~+155℃ 5W 62kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS