RT1206DRE07332RL
MFR.Part #
RT1206DRE07332RL
JLCPCB Part #
C861913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS