KNP300JT-52-0R36
MFR.Part #
KNP300JT-52-0R36
JLCPCB Part #
C1396531
Description
-40℃~+200℃ 360mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS