RSF5SSJR-73-5K6
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-5K6
JLCPCB Part #
C3434487
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS