CFR100JR-73-620R
MFR.Part #
CFR100JR-73-620R
JLCPCB Part #
C3419128
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS