RSF5SSJR-73-5K1
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-5K1
JLCPCB Part #
C1768099
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS